„Intrumi Euroopa maksearuanne 2022“ on avaldatud. Loe lähemalt>>>

Eesmärk, missioon and visioon

Juhtiva inkassoettevõttena on meie eesmärgiks näidata teed tugeva ja stabiilse majanduse poole.

Eesmärk

Näidata teed tugeva ja stabiilse majanduse poole

Meie globaliseeruvas majanduses on Intrumi tugevuseks see, et me oleme esindatud 24 turul ning on meil agentettevõtted ligikaudu 180 riigis. Intrumil on teadmised ja kogemused iga riigi kohaliku seadusandluse ning eripärade kohta, et lahendada edukalt nõudeid üle kogu maailma.

Klientide arvete õigeaegne laekumine on ettevõtete ja organisatsioonide kasvu ja arengu üheks eeltingimuseks. Intrum aitab oma teenuste abil säilitada töökohti ning annab ettevõtetel võimaluse kasvada.

Missioon

Me aitame edendada teie ettevõtet

Intrum aitab ettevõtetel nende poolt osutatud teenuste ja müüdud kaupade eest raha kätte saada. Me teenindame ligikaudu 80 000 ettevõtet.

Intrumil on kontorid 24 Euroopa riigis ning agentettevõtteid üle maailma. Me saame aidata nii suuri kui ka väikeseid ettevõtteid kõikjal maailmas. Me mõistame võlgnike erinevaid vaatenurki ja olukordi. Kohtleme oma kliente austuse  ja lugupidamisega. Tuginedes nendele väärtustele loome usaldusväärse ja pikaajalise kliendisuhte..

2017. aastal ühinesid kaks ettevõtet--Intrum Justitia ja Lindorff--luues maailma juhtiva inkassoettevõtte.

Visioon

Olla usaldsväärne partner kõigile, kes pakuvad ja saavad krediiti

Vaieldamatu turuliidrina krediidkorralduse valdkonnas lasub meil suur vastutus. Me saame teha oma tööd, kui meil on täielik usaldus oma klientide poolt. See on oluline, et säilitada oma positsioon, olla valdkonnas eeskujuks ning näidata teed tugeva ja stabiilse majanduse poole.

Me täidame kõige kõrgemaid standardeid kõigis oma tegemistes. Meie sooviks on olla usaldusväärne partner kõigile, kes pakuvad ja saavad krediiti.