Eesmärk, missioon and visioon

Juhtiva krediidihaldusettevõttena on meie eesmärgiks näidata teed tugeva ja stabiilse majanduse poole.

Eesmärk

Näidata teed tugeva ja stabiilse majanduse poole

Meie globaliseeruvas majanduses on Intrumi tugevuseks see, et me oleme esindatud 24 turul ning on meil agentettevõtted ligikaudu 180 riigis. Intrumil on teadmised ja kogemused iga riigi kohaliku seadusandluse ning eripärade kohta, et lahendada edukalt nõudeid üle kogu maailma. See aitab meil mõista meie klientide ja nende klientide olukorda ning äritegevust. 

Intrum annab oma panuse tugevama ja stabiilse majanduse loomisse üksikisikute, ettevõtete ja ühiskonna jaoks. Arvete õigeaegne tasumine on ettevõtete ja organisatsioonide kasvu ja arengu eeltingimuseks. Üksikisiku tasemel loob tugev ja stabiilne majandus hea elukvaliteedi ning võimaldab inimestel täita oma unistusi ja saavutada oma eesmärke. Intrum loob oma teenuste abil töökohti ning annab ettevõtetel võimaluse kasvada.

 

Missioon

Me aitame edendada teie ettevõtet

Intrum aitab oma teenustega  ettevõtetel osutatud teenuste ja müüdud kaupade eest raha kätte saada. Me teenindame ligikaudu 80 000 ettevõttet aidates neil edu saavutda hoolitsedes nende klientide eest. Meie ülesandeks on luua väärtust ettevõtetele, kellele tasutakse arved õigeaegselt ning ühiskonnale, kus me aitame üksikisikutel võlgadest vabaneda. me näeme end partneritena nii ettevõtetele kui ka valitsusasutustele, et luua tugevam ja stabiilne majandus.

Intrumil on kontorid 24 Euroopa riigis ning agentettevõtteid üle maailma. Me saame aidata nii suuri, väikeseid kui ka keskmise suurusega ettevõtteid kõikjal maailmas. Me mõistame üsikisikute erinevaid vaatenurki ja olukordi. Kohtleme oma kliente, nende kliente samuti ka meie enda kolleege austuse  ja lugupidamisega. Tuginedes nendele väärtustele loome usaldusväärse ja pikaajalise kliendisuhte oma klientidega.

2017. aastal ühinesid kaks ettevõtet--Intrum Justitia ja Lindorff--luues maailma juhtiva krediidihaldusettevõtte. 

 

Visioon

Olla usaldsväärne partner kõigile, kes pakuvad ja saavad laenu

Vaieldamatu turuliidrina krediidkorralduse valdkonnas lasub meil suur vastutus. Me saame teha oma tööd, kui meil on täielik usaldus oma klientide ja nende klientide poolt. See on oluline selleks, et säilitada oma positsioon olla valdkonna eeskujuna ning näidata teed tugeva ja stabiilse majanduse poole. 

Me täidame kõige kõrgemaid standardeid kõigis oma tegemistes. Meie sooviks on olla usaldusväärne partner kõigile, kes pakuvad ja saavad laenu. Lahendustega, mis loovad majanduskasvu, aidates üksikisikutel võlgadest vabaneda, loome väärtust üksikisikutele, ettevõtetele ja ühsikonnale.