Kes me oleme ja mida me teeme

Pärast Lindorffi ja Instrum Justitia ühinemist 2017. aastal sai enam kui 100 aasta pikkuse ajalooga Intrumist maailma juhtiv võlgade sissenõudmise ja krediidihaldusettevõte. Täna tegutseb Intrum 24 riigis kogu Euroopas. Tänu enam kui 8000 töötajale, kes on pühendunud edendama ettevõtet ja juhatama klientidele teed tagasi säästva tarbimise juurde, on Intrum alati teie jaoks olemas.

Kui võtame teie klientidega ühendust, oleme teadlikud, et mõnel neist ei ole varem kunagi olnud kokkupuudet inkassofirmaga. Nad võivad olla stressis, hirmunud ja võib-olla pisut segaduses, mõistmata, mida nendeni jõudnud nõudekiri tegelikult tähendab. Meie personal on saanud spetsiaalse väljaõppe selliste klientide aitamiseks ning neil on vahendid usaldusväärse ja avatud dialoogi loomiseks. Nad oskavad teie kliendi õigele teele suunata, aidates tal oma probleem lahendada ja saada teie jaoks taas kasumlikuks koostööpartneriks.

Me räägime noore üliõpilasega, kes unustas maksta arve ja juurdleb selle üle, kuidas kõik oma tasumata võlgnevused tasuda. Me räägime eaka paariga, kellel on maksmata arveid ja aitame neil panna paika prioriteedid, mida esimesena tasuda tuleb. Me räägime töötu üksikemaga, kes ei tea, kuidas ots otsaga kokku tulla. See on meie töö. Iga päev.

Me töötame nii suurte kui ka väikeettevõtete, organisatsioonide ja valitsuste heaks kõikides valdkondades, et aidata teil võlad kätte saada ja et saaksite oma äritegevust edendada. Intrum pakub laia valikut teenuseid, sealhulgas võlgade sissenõudmist, nõuete ostmist, krediidikorraldus-teenuseid, meeldetuletus- ja maksehaldusteenust.

Kui  te pöördute  oma probleemiga meie poole, siis me teame et  vajavate oma raha kiiresti ja usaldusväärselt. Samuti on oluline et  teie klient tuleks teie juurde hiljem tagasi. Me kohtleme võlgnikku lugupidavalt ja professionaalselt ning ei kahjusta teie kliendisuhteid. Me vähendame kliendivoolavust ning taastame head kliendisuhted. Intrumis ollakse uhked oma eetilise tegevuse üle ning selle üle, kuidas me püüame  järjepidevalt oma valdkonda uuendada ja tegevust tõhustada.