„Intrumi Euroopa maksearuanne 2022“ on avaldatud. Loe lähemalt>>>

Kes me oleme ja mida me teeme

Pärast Lindorffi ja Instrum Justitia ühinemist 2017. aastal sai enam kui 100 aasta pikkuse ajalooga Intrumist maailma juhtiv krediidihalduse ja inkasso ettevõte. Täna tegutseb Intrum 24 riigis kogu Euroopas. Tänu enam kui 8000 töötajale, on Intrum alati teie jaoks olemas.

Kui võtame teie klientidega ühendust, oleme teadlikud, et mõnel neist ei ole varem kunagi olnud kokkupuudet inkassofirmaga. Nad võivad olla stressis ja võib-olla pisut segaduses, mõistmata, mida nendeni jõudnud nõudekiri tegelikult tähendab. Meie personal on saanud spetsiaalse väljaõppe selliste klientide aitamiseks ning neil on vahendid usaldusväärse ja avatud dialoogi loomiseks. Nad oskavad teie kliendi õigele teele suunata, aidates tal oma probleem lahendada ja võimalusel saada teie jaoks taas kasumlikuks koostööpartneriks.

Me räägime noore üliõpilasega, kes unustas maksta arve ja juurdleb selle üle, kuidas kõik oma tasumata võlgnevused tasuda. Me räägime eaka paariga, kellel on maksmata arveid ja aitame neil panna paika prioriteedid, mida esimesena tasuda tuleb. Me räägime töötu üksikemaga, kes ei tea, kuidas ots otsaga kokku tulla. See on meie töö. Iga päev.

Me töötame nii suurte kui ka väikeste ettevõtete, organisatsioonide ja valitsuste heaks kõikides valdkondades, et aidata teil võlad kätte saada ja et saaksite oma äritegevust edendada. Intrum pakub laia valikut teenuseid, sealhulgas võlgade sissenõudmist, nõuete ostmist, krediidikorraldusteenuseid, meeldetuletus- ja maksehaldusteenust.

Kui  te pöördute  oma probleemiga meie poole, siis me teame, et  vajavate abi kiiresti ja usaldusväärselt. Me kohtleme võlgnikku lugupidavalt ja professionaalselt ning ei kahjusta teie kliendisuhteid. Me vähendame kliendivoolavust ning taastame head kliendisuhted. Intrumis ollakse uhked oma tegevuse üle ning selle üle, kuidas me püüame  järjepidevalt oma valdkonda uuendada ja tegevust tõhustada.