„Intrumi Euroopa tarbijate maksearuanne 2022“ on avaldatud. 

Lisateave ›

Meie väärtused annavad meie klientidele parimaid tulemusi

Empathy

Meie äri on seotud inimestega ja ühiste väärtuste loomisega ettevõtete ja ühiskonna jaoks. Iga olukord on ainulaadne ja sellel on oma sotsiaalne ja majanduslik tegelikkus. Me püüame mõista igat inimest, erinevaid vaatenurki ning kohtleme teisi alati väärikalt ja lugupidavalt - nii meie kliente ja nende kliente kui ka meie kolleege. Selline mõistmine võimaldab meil pakkuda rohkem väärtust, leida oma töös sügavamat tähendust ja lõppkokkuvõttes saavutada meie ühine missioon.


Ethics

Me astume sammu võrra kaugemale nõuetele vastavusest. Oleme oma valdkonnas eeskujuks ning meil on nii võimalus kui ka kohustus kehtestada uusi standardeid ja muuta inimeste arusaama krediidihaldusest. See tähendab, et oleme kõigi klientide õiglase kohtlemise eestvedaja ning töötame koos klientide ja partneritega, kes jagavad meie väärtusi. Selle saavutamiseks järgime kõiges, mida teeme, kõige kõrgemaid õiglase ja ausa tegevuse standardeid.


Dedication

Üks meie suurimaid tugevusi on kõigi meie inimeste entusiasm ja pühendumus. Tänu igapäevasele pühendumusele olla täna veidi paremad kui eile, toome me üksteisest välja parima. Me kasvame üksikisikute ja meeskondadena, et kujundada meie ettevõtte tulevikku, pakkudes suuremat väärtust meie klientidele ja nende klientidele. Muutused on meie maailmas igapäevased, kuid me jätkame edasiliikumist.


Solutions

Lõppkokkuvõttes on kõige olulisem see, mida me oleme suutnud saavutada oma klientide ja nende klientidega. Meie võime töötada välja parimad lahendused ja luua tõelisi win-win stsenaariume on see, mis eristab meid turul. Uuendusliku mõtlemise ja tegevuse kaudu ületame ootusi ja võtame oma tööstusharus juhtrolli.


Alustage protsessi, et saada meie kliendiks

Me toetame teid kogu protsessi vältel