„Intrumi Euroopa tarbijate maksearuanne 2022“ on avaldatud. 

Lisateave ›

Intrum sõlmis lepingu BaltCapi ja CapMani portfelliettevõtetele inkassoteenuste pakkumiseks Baltikumis

Erakapitalifirmade BaltCap ja CapMan ühine hanketeenuste platvorm CaPS Baltic OÜ on sõlminud lepingu Euroopa suurima krediidihaldusteenust pakkuva ettevõttega Intrum, mis hakkab pakkuma võlgade sissenõudmise ja võlgade ostmise teenust kõikidele BaltCapi portfelli kuuluvatele ettevõtetele. BaltCapi ja CapMani portfell koosneb hetkel erinevate tööstusharude 60 ettevõttest.

Juhtiva krediidihaldusettevõttena on Intrumil laialdased teadmised võlgade sissenõudmise teenuste valdkonnas. Intrum on esindatud 24 turul Euroopas ja Ladina-Ameerikas (Brasiilia) ning suudab pakkuda kohalikku ja rahvusvahelist võlgade sissenõudmise teenust (nii kokkuleppelist kui ka kohtu teel) ja ka võlaportfellide ostmist.

Edukas äri sõltub prognoositavast rahavoost ja headest kliendisuhetest. Kui teie kliendid ei maksa õigeaegselt, saab Intrum võla sisse nõuda, vähendades samal ajal negatiivset mõju kliendisuhtele. Laia valiku krediidihaldusteenuste kaudu aitab Intrum ettevõtetel õitseda, parandades rahavoogusid ja pikaajalist kasumlikkust, suurendades likviidsust ja minimeerides riske. Intrum haldab hilinenud makseid rangelt, hoolsalt ja õiglaselt, aidates nii ettevõtetel kiiremini tasuda ja vähendada tasumata krediiti. See annab ettevõtetele võimaluse keskenduda sellele, mida nad kõige paremini oskavad – oma äri kasvatamisele.
Intrum Baltikumi tegevdirektor Ilva Valeika

„Meil on väga hea meel, et CaPSi pikaajaline koostöö Intrumiga Skandinaavias laieneb nüüd kõikidesse Balti riikidesse CaPS Baltic kaudu. Intrumi lai inkassoteenuste valik ja professionaalne kliendisuhete haldamine on nüüd ka CaPS Batic liikmetele atraktiivsetel tingimustel kättesaadav ja see on oluline lisandväärtus meie portfelliettevõtetele,“ kommenteerib BaltCapi juhtivpartner Martin Kõdar.

Intrumi ainulaadne geograafiline suurus ja ulatus, eetiline ja nõuetele vastav lähenemine koos digitaalsete algatuste ja tugeva kliendikesksusega seavad ettevõtte võlgade sissenõudmise valdkonna arengus konkurentidest ette. „Eetiliste ja jätkusuutlike äritavade abil tahame saada oma valdkonnas tõeliseks etaloniks. Muudame kauplemise lihtsaks, turvaliseks ja õiglaseks, tagades, et ettevõtted teenivad kasumit, aidates samal ajal inimestel võlgadest välja tulla. Nii panustame ühiskonna, ettevõtete ja eraisikute tugevasse majanduslikku olukorda,“ lisab Ilva Valeika.


Contact person

Linda Hakima

Baltikumi brändi ja kommunikatsiooni direktor

linda.hakima@intrum.com