„Intrumi Euroopa tarbijate maksearuanne 2022“ on avaldatud. 

Lisateave ›

Võlgade sissenõudmine

Millist inkassoteenust te vajate?

Võlgade sissenõudmine

Sissenõudmine

Meie lähenemisviis, protsessid, tarkvara ja teadmised tagavad kõrge kogumise määra. Lisaks teeme kõik endast oleneva, et tagada head suhted Teie kliendiga. Meie inimesed kuulavad, nõustavad ja aitavad Teie kliendil saada võlgadest vabaks

Lisateave ›

Rahvusvaheline haare

Rahvusvaheline võlgade sissenõudmine

Kui teil on kliente eri riikides, võib õigeaegne maksmine olla keeruline. Saame olla teile abiks oma 25 asukoha ja ülemaailmse partnervõrgustikuga.

Lisateave ›

Täisteenuse pakkuja

Rahvusvaheline inkassokeskus "Intrum Hub"

Kas Teie ettevõttel on raskusi inkassotegevuse haldamisega mitmes riigis? Nüüd on teil üks võlgade sissenõudmise partner kõigis jurisdiktsioonides.

Lisateave ›

Tööstusharu ekspertteadmised

Õigusteenused

Oleme valmis pakkuma klientidele kohtuvaidlustes esindamise teenust. Kohtuvaidlust on lihtne algatada võttes aluseks otsustusmaatriksi või kliendi otsuse.

Lisateave ›

Korduma kippuvad küsimused

KKK - Inkassoteenus | Intrum

Miks peaksime võlgade sissenõudmisteenust kasutama?

Olenemata sellest, kas olete väike- või suurettevõte telekommunikatsiooni, finants- või kommunaalteenuste valdkonnas, usume, et teil peaks olema vabadus keskenduda sellele, mida te kõige paremini teete, mitte muretseda klientide laekumiste pärast. Intrumi järjekindel ja õiglane hilinenud maksete haldamine aitab kiirendada laekumisi, nii et teie saate keskenduda oma äri kasvatamisele.

Kas te kasutate meie ettevõtte või Intrumi kaubamärki?

See on teie otsustada. Mõned kliendid eelistavad kasutada Intrumi usaldusväärset ja lugupeetud nime, teised aga eelistavad, et kasutatakse võlgnikega suhtlemisel nende ettevõtte nime või kaubamärki. Mõlemal juhul on osutatava teenuse kvaliteet ning juurdepääs meie tehnoloogiale, andmetele ja analüütikale sama.

Kuidas leida rohkem infot?

Intrum teenindab kliente erinevalt, sõltuvalt nende vajadustest ja võlanõuetest. Olenemata teie ettevõtte suurusest ja ulatusest, on meil pakkuda lai teenuste valik ja pikaajaline kogemus. Võimalike lahenduste kohta lisateabe saamiseks palun võtke meiega ühendust.

Miks valida Intrum?
  • Ülemaailmne esindatus
  • Valdkonna parim maksete järelevalve ja haldus
  • Kõrge kvaliteediga klienditeenindus
  • Erinevad õigusabiteenused
Kuidas meie kliendid end tunnevad?

Intrum kasutab võlgade sissenõudmisel eetilist lähenemisviisi ning loob taskukohaseid ja jätkusuutlikke maksekokkuleppeid, arvestades iga teie kliendi eripära. Me aitame oma klientidel edeneda, hoolitsedes nende võlgnike eest ning kindlustades, et olulised suhted on hästi hoitud.

Miks valida Intrum?

Ülemaailmne haare


Oma klassi parim järelevalve ja maksete haldamine


Kõrge kvaliteediga klienditeenindus


Juriidilised võimalused


Alustage protsessi, et saada meie kliendiks

Me toetame teid kogu protsessi vältel


Loe rohkem