„Intrumi Euroopa tarbijate maksearuanne 2022“ on avaldatud. 

Lisateave ›

Rahvusvaheline inkassokeskus

Intrumi rahvusvaheline inkassokeskus võimaldab teil tsentraliseerida oma inkassoteenusega seotud tegevusi kõigis riikides, kohandades seda kohalike regulatiivsete nõuetega ja pakkudes individuaalset kliendipõhist lähenemist. Pakume ühtset kontaktpunkti teie inkassoteenuse vajaduste jaoks kogu Euroopas, mis tähendab, et saate vähendada oma krediidihaldustegevuse keerukust ning parandada rahavoogu ja tõhusust.

 

Rahvusvaheline inkassokeskus "Intrum Hub" kasutamine pakub:

Tsentraliseeritud teenust

Ühtset aruandlust ja juhtimist

Ühtset kontaktpunkti nii kaubanduslikult kui ka tegevuspõhiselt

Ühte integratsiooni


Korduma kippuvad küsimused

KKK - Rahvusvaheline inkassokeskus | Intrum

Mis siis, kui mul on vaja laieneda?

See ei ole probleem. Intrum Hubi inkassoteenuse peamine eelis on see, et see võib kasvada paralleelselt teie ettevõtte vajadustega ja teenindada vaevata rohkem turge, ilma et see nõuaks suuri IT-arendusi ja lepingumuudatusi.

Kas me saame ülemaailmse lepingu kõigi oma turgude jaoks?

Jah, Intrum pakub ka ülemaailmseid lepinguid, mille iga turu kohta tehakse eraldi lepingu lisa. Selle eeliseks on see, et laienemise korral ei pea uut lepingut koostama, vaid olemasolevat lepingut täiendatakse lisaga. See lihtsustab läbirääkimisi ja haldusprotsessi.

Olen mures oma kaubamärgi maine pärast

Me Intrumis teame, et kaubamärk on oluline. Me kohtleme kõiki kliente eetiliselt ja õiglaselt, selgitame välja finantsolud ning töötame koos üksikisikute ja ettevõtetega realistlike ja jätkusuutlike maksekavade koostamiseks.

Kas see lahendus on piiratud teatud teenustega?

See lahendus ei piira meie teenuseid ja teenuseid on võimalik kombineerida üle erinevate riikide. Näiteks on võimalik kasutada tsentraalselt hallatavat sissenõudmis-ja meeldetuletusprotsessi. Intrum töötab koos oma klientidega, et kujundada teie vajadustele vastavad teenused.

Mida ma maksan?

Intrum Hubi puhul maksate iga riigi eest turupõhist hinda. See tagab konkurentsivõimelise hinnakujunduse sõltumata asukohast. Võtke meiega ühendust, et saada lisateavet valitud turgude kohta.

Kuidas on lood digitaalse järelkontrolliga?

See keskne lahendus on aluseks ka teie kontode kesksele jälgimisele keskse veebiportaali kaudu. Portaal võimaldab teil jälgida oma juhtumeid, olenemata sellest, kus neid menetletakse ja hallatakse.

Kuidas see toimib?

Keskus tegutseb peamise vastuvõtva asutusena ja vastutab kõigi lepingu toimimise ja täitmise aspektide eest. See tagab teie organisatsioonile ühtse suhtlemisviisi ja andmevahetusprotsessi, vähendades teie sisemise krediidihaldusprotsessi keerukust.

 

Ühendades teie organisatsiooni Intrumi keskusega, tagame, et kõik meie teenused on ühtlustatud. Intrum hoolitseb kogu koordineerimise eest ja tagab, et teie juhtumeid töötleb korrektselt vastavalt kohalikele õigusaktidele ja maksekultuurile üks kontoritest vastavas riigis. Intrum haldab kogu teabevahetust. Intrumi keskus koondab laekunud informatsiooni ja pakendab need ühtseteks aruanneteks. See annab teile selge ülevaate teie toimikutest ühtses aruandes, olenemata sellest, kus teie juhtumitega tegeletakse.

Mitmeriigilised inkassoteenused - tööstusharu väljakutsed

Üks peamisi väljakutseid, millega globaalsed ettevõtted silmitsi seisavad, on ülevaate saamine oma äritegevusest krediidihalduse seisukohast. Mitmesuguse õigusliku maastiku läbimine võib olla keeruline, eriti kui tegemist on väga reguleeritud võlgade sissenõudmise valdkonnaga.

 

Loe rohkem>>

“Me oleme seal, kus te meid vajate, kui te meid vajate. Kuna meie krediidihalduse spetsialistid, teenused ja lahendused hõlmavad kõiki riike üle maailma, siis me mõistame, kuidas tagada, et teile makstakse, kaitstes Teie kaubamärki, mainet ja äri.”

Michael Donahue, Partnerite võrgustiku suhete ja rahvusvahelise äritegevuse toetamise juht Ülemaailmne tegevus, rahvusvaheline ja mitmeriigiline tegevus

Alustage protsessi, et saada meie kliendiks

Me toetame teid kogu protsessi vältel