„Intrumi Euroopa tarbijate maksearuanne 2022“ on avaldatud. 

Lisateave ›

Rahvusvaheline võlgade sissenõudmine

Me jälgime makseid, tuletame teie klientidele meelde, millal makse tuleb tasuda, ja tegeleme inkassoteenusega, kui nad ei maksa õigeaegselt. Meie suurepärane klienditeenindus tähendab, et teie kliendid on kindlates kätes, olenemata keelest või ajavööndist.

Säästke aega ja raha ning vähendage oma äririski uutel turgudel.

180 kaetud turgu

Kohalike tavadega kursis olemine

Kohalikud teadmised

Tugev ja tunnustatud kaubamärk


Korduma kippuvad küsimused

FAQ - Rahvusvaheline võlgade sissenõudmine | Intrum

Kuidas ma oma raha kätte saan?

Kui oleme makse kindlustanud, kanname kõik meile makstud summad teie kontole.

Kuidas ma saan jälgida edusamme?

Teie poolt meie inkassole antud arvete edenemise jälgimine on lihtne. Teil on juurdepääs Intrum Webile, meie kohandatud kliendiportaalile, 24/7. Sealt näete, millised võlad on sisse nõutud, samuti avatud ja lõpetatud juhtumite arvnäitajaid. Saate kontrollida üksikute arvete arengut ja näha tervikpilti.

Kus te pakute inkassoteenust?

Me saame pakkuda inkassoteenuseid kõikjal, kus te tegutsete. Intrum Network on meie ülemaailmne partnerite võrgustik, mis annab meile juurdepääsu inkassoalasele teabele kogu maailmas. Kõik partnerid järgivad rangeid lepingutingimusi ja kohalikke õigusakte, mis tähendab, et võite olla kindel, et teie arveid käsitletakse eetilisel ja nõuetele vastaval viisil.

Kuidas kanda oma kontod teile üle?

Pakume selleks lihtsat ja turvalist võimalust. Kasutades meie kliendiportaali Intrum Web, saate hõlpsasti edastada inkassosse saadetavaid kliendikontosid.

Kellega ma räägin?

Teil on teie turule pühendunudkliendihaldur, kes räägib teie keelt. Ta tagab teile ja teie klientidele sujuva kliendikogemuse, tegutsedes ühtse kontaktpunktina kogu Intrumi partnerite võrgustikus.

Mida ma maksan?

Me võtame oma tasu ainult siis, kui inkassoteenus on edukas. Kui oleme teie kliendiga ühendust võtnud ja makse taganud, makstakse meile protsent sissenõutud rahast. Meie tasud sõltuvad võla vanusest, väärtusest, asukohast ja profiilist (ettevõte või tarbija).

Palju kliente, keda tuleb hallata üle mitme riigi?

Nüüd saavad laiaulatuslikult tegutsevad ettevõtted kasutada ühte võlgade sissenõudmise partnerit kõigis jurisdiktsioonides. Meie rahvusvaheline inkassokeskus pakub suurettevõtetele ühtset kontaktpunkti kõigi Euroopa inkassoteenuse vajaduste jaoks - see võimaldab teil parandada rahavoogusid, suurendada tõhusust ja vähendada krediidihalduse keerukust. Tsentraliseeritud teenus, mis pakub kohalikku oskusteavet. 

 

Lisateavet teenuse kohta leiate siit>>

“Me oleme seal, kus te meid vajate, kui te meid vajate. Kuna meie krediidihalduse spetsialistid, teenused ja lahendused hõlmavad kõiki riike üle maailma, siis me mõistame, kuidas tagada, et teile makstakse, kaitstes Teie kaubamärki, mainet ja äri.”

Ilva Valeika, Intrum Balticsi tegevdirektori

Alustage protsessi, et saada meie kliendiks

Me toetame teid kogu protsessi vältel