„Intrumi Euroopa tarbijate maksearuanne 2022“ on avaldatud. 

Lisateave ›

Sissenõudmine

Meie lähenemisviis, protsessid, tarkvara ja teadmised tagavad kõrge kogumise määra. Lisaks teeme kõik endast oleneva, et tagada head suhted teie kliendiga. Meie inimesed kuulavad, nõustavad ja aitavad teie kliendil saada võlgadest vabaks. 

Me saame aidata ka siis, kui teil on oma inkassotiim olemas, kuid teil on vaja hallata ajutiselt suuremaid mahte või tegeleda tegemata jäänud töömahuga. Võime seda teha meie nime all või teie kaubamärki kasutades.

Spetsialiseerunud menetlejad

Empaatiline ja lugupidav telefonisuhtlus

Kõrge lahenemise määr

Paindlikud võimalused


Korduma kippuvad küsimused

KKK - Sissenõudmine | Intrum

Miks peaksime võlgade sissenõudmisteenust kasutama?

Olenemata sellest, kas olete väike- või suurettevõte telekommunikatsiooni, finants- või kommunaalteenuste valdkonnas, usume, et teil peaks olema vabadus keskenduda sellele, mida te kõige paremini teete, mitte muretseda klientide laekumiste pärast. Intrumi järjekindel ja õiglane hilinenud maksete haldamine aitab kiirendada laekumisi, nii et teie saate keskenduda oma äri kasvatamisele.

Kas te kasutate meie ettevõtte või Intrumi kaubamärki?

See on teie otsustada. Mõned kliendid eelistavad kasutada Intrumi usaldusväärset ja lugupeetud nime, teised aga eelistavad, et kasutatakse võlgnikega suhtlemisel nende ettevõtte nime või kaubamärki. Mõlemal juhul on osutatava teenuse kvaliteet ning juurdepääs meie tehnoloogiale, andmetele ja analüütikale sama.

Kuidas leida rohkem infot?

Intrum teenindab kliente erinevalt, sõltuvalt nende vajadustest ja võlanõuetest. Olenemata teie ettevõtte suurusest ja ulatusest, on meil pakkuda lai teenuste valik ja pikaajaline kogemus. Võimalike lahenduste kohta lisateabe saamiseks palun võtke meiega ühendust.

Miks valida Intrum?
  • Ülemaailmne esindatus
  • Valdkonna parim maksete järelevalve ja haldus
  • Kõrge kvaliteediga klienditeenindus
  • Erinevad õigusabiteenused
Kuidas meie kliendid end tunnevad?

Intrum kasutab võlgade sissenõudmisel eetilist lähenemisviisi ning loob taskukohaseid ja jätkusuutlikke maksekokkuleppeid, arvestades iga teie kliendi eripära. Me aitame oma klientidel edeneda, hoolitsedes nende võlgnike eest ning kindlustades, et olulised suhted on hästi hoitud.

Miks on oluline, kellele ma annan krediiti?

Krediidi andmine on kalkuleeritud risk, mille teie organisatsioon oma äritegevuses võtab, kuid on oluline olla kindel, et laenate raha maksevõimelistele klientidele. Mida suurem on võimaliku krediidikahju mõju teie enda äritegevusele, seda enam tasub kontrollida kliendi krediidivõimelisust.

 

Loe rohkem

Kas soovite rohkem teavet Intrumi teenuste kohta?

Võtke meie müügimeeskonnaga ühendust.