Tähelepanu! 

Seoses kehtestatud eriolukorraga riigis ning vajadusega takistada viiruse levikut ja kaitsta oma töötajate tervist, sulgeme Intrumi kontori külastajatele.

Teil on võimalik meiega kontakteeruda telefonil +372 880 3296  või saata e-kiri aadressile: inkasso@intrum.ee.

 

Lugupidamisega

Intrum Estonia AS

Kes me oleme ja mida me teeme

Kui saite Intrumilt kirja või telefonikõne, siis on teil tõenäoliselt tasumata võlgu. See võib juhtuda igaühega. Põhjuseid võib olla palju. Võib olla ei ole teil raha, et võlg kohe tasuda, teil võis jääda arve kahe silma vahele või te lihtsalt unustasite selle. Seda juhtub. Kuid teatud hetkel nõustusite siiski toote või teenuse eest tasuma ning nüüd on müüja võtnud meiega ühendust, et aidata teil oma kohustust täita.

Meie enam kui 9000 töötajat 24 riigis kogu Euroopas suhtlevad iga päev tuhandete võlgnikega telefonikõne, kirjade, e-kirjade, võrguvestluste ja sotsiaalmeedia kaudu. Meie personal on saanud spetsiaalse väljaõppe selleks, et teid aidata, ning neil on vahendid usaldusväärse ja avatud dialoogi loomiseks. Kui te lasete meil seda teha.

Töötame nii suurte kui ka väikese suurusega ettevõtete, organisatsioonide ja valitsuste heaks kõikides sektorites, et aidata neil tasumata võlad kätte saada.

Aitame neil võlad sisse nõuda, et nad saaksid tegeleda sellega, mida nad kõige paremini oskavad – arendada oma ettevõtet ja teenindada oma kliente.