Tähelepanu! 

Seoses kehtestatud eriolukorraga riigis ning vajadusega takistada viiruse levikut ja kaitsta oma töötajate tervist, sulgeme Intrumi kontori külastajatele.

Teil on võimalik meiega kontakteeruda telefonil +372 880 3296  või saata e-kiri aadressile: inkasso@intrum.ee.

 

Lugupidamisega

Intrum Estonia AS

Küpsisepoliitika

Meie, Intrum Justitia AB (publ), kasutame veebisaidil (www.intrum.com) küpsiseid.

Küpsised on tähti ja numbreid sisaldavad väikesed failid, mis laetakse veebisaidi külastamise ajal teie seadmesse (arvuti, käes hoitavad seadmed jne), kui te veebisaiti külastate. Kasutame küpsiseid, et saaksite kasutada seda veebisaiti ja selle funktsioone. Need küpsised on rangelt vajalikud, kui soovite kasutada veebisaiti või mõnda konkreetset funktsionaalsust. Samuti kasutame küpsiseid oma veebisaidi toimimise optimeerimiseks, et täiustada teie veebisaidi kasutuskogemust (toimivusküpsised); ja küpsiseid, et paremini mõista meie veebisaidi külastajaid, võimaldades meil täiustada oma veebisaiti, tooteid, teenuseid ja turundustegevust (analüüsiküpsised). 

Vastavalt kohaldatavale seadusele kasutame toimivus- ja analüüsiküpsiseid ainult siis, kui olete lubanud meil neid kasutada, märkides vastava ruudu küpsiste teabe sõnumis, mis kuvatakse meie veebisaidi (esimesel) külastusel. See sõnum võidakse kuvada aeg-ajalt ekraanile, näiteks kui vastav küpsis („Küpsiste seaded”,vt allpool) on keelatud või eemaldatud. 

Küpsised saate keelata brauseri sätetes. Pidage meeles, et see võib mõjutada ka rangelt vajalikke küpsiseid, mis on käesoleva veebisaidi toimimiseks hädavajalikud. Seetõttu ei pruugi saidi kõik osad korralikult toimida, kui keelate (kõik) küpsised. Pealegi on teie veebisaidi kasutuskogemuse täiustamise võimalus ilma küpsisteta piiratud. Näiteks kuvatakse ekraanile kogu aeg küpsiste teabe sõnum ja te peate kogu aeg keelt valima. Teine võimalus on kohandada brauseri sätteid, et hoiatada teid küpsiste laadimisest. 

Veebilehelt http://www.allaboutcookies.org/ saate kasulikku teavet küpsiste kohta. 

Küpsised

ASP.NET_SessionId
Domeen: www.intrum.com
Küpsis seatakse veebisaiti külastades. Veebisait pole kättesaadav selle küpsiseta. Küpsis kustutatakse brauseri sulgemisel.

Google Analytics:_utma (2 aastat); _utmb (30 min.); _utmc (brauseri sessioon); _utmz (6 kuud), _ga(2 aastat), _gat(10 minutit)
Domeen: www.google.com
Google‘i privaatsusteave: http://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Küpsiseid kasutatakse selleks, et analüüsida, kuidas külastajad kasutavad meie veebisaiti. See võimaldab meil arendada oma veebisaiti, teenuseid ja turundusstrateegiaid. Google võib siduda Google Analyticsi andmed andmetega, mis on kogutud läbi selle teiste teenuste, nagu näiteks Search, YouTube, Maps ja DoubleClick

acceptsCookies 
Domeen: www.intrum.com
See küpsis seatakse siis, kui veebisaidi külastaja klõpsab nupule „Nõustun küpsistega“. Veebisaidi järgmisel külastamisel seda hüpikakent ei kuvata. Küpsis kustutatakse ühe aasta möödumisel.

Popup
Domeen: www.intrum.com
See küpsis seatakse siis, kui külastaja peidab hüpikakna „võta meiega kohe ühendust“ ja peidab selle hüpikakna järgmisel külastusel. Küpsis kustutatakse ühe aasta möödumisel.

HideLoginHelp
Domeen: www.intrum.com
See küpsis seatakse siis, kui külastaja peidab sisselogimise kohtspikri saidi päises ja peidab kohtspikri järgmisel külastusel. Küpsis kustutatakse ühe aasta möödumisel.

IWD_LANG
Domeen: www.intrum.com
Salvestab külastajate keele-eelistused. Küpsis kustutatakse nelja aasta möödumisel.

Alert-closed-[id]
Domeen: www.intrum.com
See küpsis seatakse siis, kui külastaja peidab hoiatusteate ja peidab hoiatuse järgmisel külastusel. Iga sõnumi ID-number on kordumatu. Küpsis kustutatakse ühe aasta möödumisel.

NETSC
Domeen: www.intrum.com
NETSCi abil lisatud küpsist kasutatakse veebiserverite koormuse tasakaalustajate järjepidevuse kontrollimiseks. Küpsis aegub 10 minuti möödumisel.

EPi:NumberOfVisits
Domeen: www.intrum.com
Seda küpsist kasutatakse kohandatud sisu pakkumiseks sõltuvalt teie külastuste arvust ja viimase külastuse kellaajast.

Üldsätted
Peale eespool nimetatud muude küpsiste võime kasutada ka teisi küpsiseid, ja võime seda küpsisepoliitikat aeg-ajalt uuendada.

Meie kontaktid
Intrum Justitia AB (publ)
Hesselmans torg 14
SE-105 24 Stockholm, Rootsi
Tel: + 46 (0)8 546 102 00
info@intrum.com

Viimati uuendatud: 27.06.2016