Tähelepanu! 

Seoses kehtestatud eriolukorraga riigis ning vajadusega takistada viiruse levikut ja kaitsta oma töötajate tervist, sulgeme Intrumi kontori külastajatele.

Teil on võimalik meiega kontakteeruda telefonil +372 880 3296  või saata e-kiri aadressile: inkasso@intrum.ee.

 

Lugupidamisega

Intrum Estonia AS

Küpsisepoliitika

Meie- Intrum Estonia AS, kasutame veebisaidil (www.intrum.ee) küpsiseid.

Mis on Küpsised?

Küpsised on väikesed failid, mis sisaldavad tähti ja numbreid, mis salvestatakse sinu seadmesse. Küpsised ja teised sarnased tehnilised lahendused on laialdaselt kasutusel, et muuta veebisait ettenähtud viisil ja tõhusamalt tööle ning anda omanikele teavet veebisaidi kasutamise kohta.

Miks me kasutame küpsiseid?

Me kasutame küpsiseid allolevatel eesmärkidel:

  • veebisaidi turvalisuse kaitsmiseks ja tagamiseks
  • veebisaidi külastuste ja liikuvuste loendamiseks, et saaksime mõõta ja parandada saidi toimivust vastavalt teie ootustele
  • funktsionaalsuse täiustamiseks ja teie soovil, isikupärastamiseks
  • reklaami teostamise võimaldamiseks koostöös meie turunduspartneritega
  • kasutaja autentimiseks või vormivälja teabe jaoks
  • teie eelistuste meelespidamiseks

Käesoleva lehe allservast leiate nupu, mis viitab küpsiseseadetele. Seal saate vaadata, mis eesmärgil iga küpsis täpselt on paigutatud, ja otsustada ise, kas lubate neid või mitte (välja arvatud juhul, kui tegemist on rangelt vajalike küpsistega).

Erinevat tüüpi küpsised.

Rangelt vajalikud küpsised on veebisaidi toimimiseks vajalikud ja seetõttu ei saa neid välja lülitada. Need küpsised seatakse peamiselt vastusena teie tehtud toimingutele. Näiteks sisselogimine või vormide täitmine. Saate seadistada oma brauseri neid küpsiseid blokeerima, kuid pidage meeles, et kõik saidi osad ei pruugi siis töötada. Need küpsised ei salvesta isiku tuvastamist võimaldavat teavet.

Jõudlusküpsised loendavad külastusi ja liikluse allikaid, et mõõta ja parandada saidi toimivust. Need aitavad mõista, millised lehed on kõige populaarsemad ja kõige vähem populaarsed ning kuidas külastajad saidil ringi liiguvad. Nendest küpsistest kogutud teave on koondatud ja anonüümne.

Funktsionaalsed küpsised võimaldavad saidil pakkuda täiustatud funktsionaalsust ja isikupärastamist. Neid võib määrata saidi omanik või kolmandast osapoolest teenusepakkuja, kelle teenused on lehele lisatud. Kui need küpsised pole lubatud, ei pruugi mõned teenuse osad ettenähtud viisil toimida.

Sihtküpsised on küpsised, mis on seatud reklaami eesmärkidel. Reklaamipartner võib neid kasutada teile huvipakkuva profiili koostamiseks, et näidata teile teistel saitidel asjakohaseid reklaame. Need küpsised ei salvesta otseseid isikuandmeid, vaid põhinevad teie brauseri ja Interneti-seadme kordumatul tuvastamisel.

Jõudlus-, funktsionaalsed ja sihtküpsised nõuavad teie nõusolekut.
Rangelt vajalikud küpsised ei nõua kasutaja nõusolekut, kuna need küpsised pakuvad veebisaidi sisu täielikku ja jätkuvat kuvamist, et teil oleks sellele ligipääs ning saaksite soovitud digitaalse sirvimise ja veebikogemuse.

Kui kaua küpsiseid säilitatakse?

Küpsiseid saab salvestada teie brauseris või seadmes erineva aja jooksul. Ajutised küpsised (nimetatakse ka sessiooniküpsisteks) salvestatakse teie seadmesse kuni brauseri sulgemiseni. Püsiküpsistel on aegumiskuupäev ja kui see kuupäev on möödas, siis naastes selle loonud veebisaidile küpsis kustutatakse. Iga küpsise säilitusaja info leiate Küpsiste seadetest.

Kuidas nõustuda või tagasi võtta küpsiste nõusolekut jaotises "Küpsiste seaded".

Küpsiste nõusolekut saate igal ajal hallata selle veebisaidi allosas olevas jaotises „Küpsiste seaded“. Võite nõustuda kõigi küpsistega või lubada meil kasutada ainult mõnda neist. See on täielikult teie otsustada ja me usume, et see on õiglane. Nagu eespool mainitud, ei kehti see rangelt vajalike küpsiste kohta.

Kui eelistate küpsiseid oma seadmes mitte kasutada, võtke arvesse, et see võib mõjutada veebisaidi funktsionaalsust ja me ei pruugi olla võimelised pakkuma teile oma veebisaidi täit kasutuskogemust.

Kui lubate kõik küpsised, nõustute kõigi küpsiste kategooriatega. See võib mõnel juhul tähendada, et pseudonüümseks muudetud andmeid töödeldakse väljaspool EL/EMP.

Küpsiste ja teiste sarnaste lahenduste loend

Küpsiste seadetes näete kõigi meie poolt paigutatud küpsiste loendit, nende eesmärki ja kategooriat, sealhulgas kirjeldust selle kohta, mida iga küpsis teeb, kui kaua neid säilitatakse ja kas see on esimese või kolmanda osapoole küpsis. Küpsiste seaded leiate, klõpsates alloleval nupul.

Cookie Settings

Täpsem info ja kontaktid

Kui teil on küsimusi oma isikuandmete töötlemise kohta, lugege palun sellel veebisaidil olevat privaatsusteatist, kust leiate ka kõik oma andmesubjektide õigused, meie kontakt andmed ja info selle kohta, kuidas saate oma andmesubjekti õigusi kasutada.

Teksti uuendamise kuupäev: 03.04.2023