Tähelepanu! 

Seoses kehtestatud eriolukorraga riigis ning vajadusega takistada viiruse levikut ja kaitsta oma töötajate tervist, sulgeme Intrumi kontori külastajatele.

Teil on võimalik meiega kontakteeruda telefonil +372 880 3296  või saata e-kiri aadressile: inkasso@intrum.ee.

 

Lugupidamisega

Intrum Estonia AS

Mis on makseplaan?

Valikuid on mitu. Saan tasuda arve eest mitme kuu jooksul näiteks igakuiste osamaksetega. Osamakse suuruses saab samuti kokku leppida.

Makseplaan on plaan teie võlgade tasumiseks. Makseplaani raames lubate maksmata võlgade katmiseks igal kuul teatud summa tagasi maksta. Saate meie nõustajatega kokku leppida teie finantsolukorraga sobiva igakuise summa. 

Saate makseplaani ise välja pakkuda, või paluda selle loomisel abi inkassofirma klienditeeninduse osakonnast.

Kui olete saanud Intrumilt maksenõude, võtke palun ühendust meie klienditeeninduse osakonnaga. Saate luua makseplaani ka veebis, kasutades oma panga juurdepääsukoode meie veebiportaali sisselogimiseks.

Kui te ei järgi kokkulepitud osamakseid ning maksekuupäevi, ei pruugi uue makseplaani kokku leppimine olla võimalik. Vana makseplaan likvideeritakse automaatselt ning jätkatakse järelejäänud võlasaldo sissenõudmist. Seetõttu palume teha selline makseplaan, millest suudate kinni pidada.

Kui teate ette, et ei saa kokkuleppe kohaselt maksta, tasub küsida, mida teha.Võtke meiega ühendust aegsasti enne osamakse tähtaja möödumist.