Tähelepanu! 

Seoses kehtestatud eriolukorraga riigis ning vajadusega takistada viiruse levikut ja kaitsta oma töötajate tervist, sulgeme Intrumi kontori külastajatele.

Teil on võimalik meiega kontakteeruda telefonil +372 880 3296  või saata e-kiri aadressile: inkasso@intrum.ee.

 

Lugupidamisega

Intrum Estonia AS

Kümme soovitust jätkusuutlikuks rahavooks

Kas teil on raha otsas mitu päeva enne palgapäeva? Kas istute arvete otsas, mis oleks pidanud olema juba ammu makstud? Parim viis oma rahaasjade kontrollimiseks on koostada eelarve, mis võimaldab teil hoida silma peal oma igakuistel sissetulekutel ja väljaminekutel.

Võtke kontroll oma rahaasjade üle. Järgnevalt anname teile kümme soovitust, mis aitavad tagada jätkusuutliku rahavoo.

  1. Töötage välja kulutamise strateegia, et tagada kulutamine oma võimaluste piires. Majapidamiskulude haldamiseks kirjutage üles kõik kulud, mis teil igas kuus on, et vältida raha kulutamist, mida teil ei ole.
  2. Enne ostmist mõelge kaks korda – kas teil on seda tõesti vaja?
  3. Pange raha kõrvale arvete jaoks (alates tulumaksust kuni autokindlustuse või -registreerimiseni), mille kohta teate, et need tulevikus saabuvad, et teil oleks raha nende eest tasuda.
  4. Ärge kunagi allkirjastage lepingut enne, kui olete selle läbi lugenud ja kõikidest tingimustest aru saanud.
  5. Kindlasti lugege läbi ka väikeses kirjas trükitud tekst ja makske alati õigeaegselt, et vältida lisakulusid.
  6. Kui te ei saa arvet õigeaegselt tasuda, ärge lükake edasi inimeste teavitamist, kellele te raha võlgnete – võib olla õnnestub teil kokku leppida maksegraafikus või saada ajapikendust.
  7. Kui teil ei õnnestu võlga tasuda, võib juhtuda, et teiega võtab ühendust võlgade sissenõudmise osakond. Sellises olukorras peate kindlasti olukorrale reageerima, et minimeerida võimalikku kahju ja kulusid. Rääkige inkassofirmaga oma majanduslikust olukorrast ja otsige võimalikke lahendusi.
  8. Kui suhtlete ja püüate leida lahendust, võite ehk leida võimalusi oma võlaprobleemide lahendamiseks.
  9. Kui teil on maksegraafik, pidage oma lubadustest kinni. Probleemide korral on väga oluline sellest inkassofirmat kohe teavitada. Mainekad võlgade sissenõudjad, nagu meie, on alati teie jaoks olemas, et aidata teil võlgadest vabaneda.
  10. Ärge ignoreerige oma rahaprobleeme, otsige abi nii kiiresti kui võimalik ja tehke kõik endast olenev, et oma majanduslik olukord kontrolli alla saada.

Kas vajate abi? Või tekkis teil küsimusi? Me oleme siin selleks, et teid aidata.

Küsimuste korral võtke ühendust meie klienditeenindusega.